გიორგი კიკნაძე გიორგი კიკნაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 10-11-1928

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ჭიათურა

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია "კონსერვატორები" - ფრაქციის წევრი (16-04-1993 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    ჯანმრთელობის დაცვის კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)
  • arrow
    სოციალურ საკითხთა კომისია - კომისიის წევრი (25-11-1992 - 25-11-1995)