რევაზი (რევისე) ჭეიშვილი რევაზი (რევისე) ჭეიშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 24-04-1933

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 09-06-1994)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი "ერთობა"
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია "ლიბერალები" - ფრაქციის წევრი (08-12-1992 - 09-06-1994)

კომისია

  • arrow
    კულტურის კომისია - კომისიის წევრი (29-12-1992 - 09-06-1994)