თენგიზ აბულაძე თენგიზ აბულაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 31-01-1924

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 15-03-1994)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი "მშვიდობა"
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია " დემოკრატიული კავშირი" - ფრაქციის წევრი (31-03-1993 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    კულტურის კომისია - კომისიის წევრი (29-12-1992 - 15-03-1994)