ზურაბ გოგია ზურაბ გოგია
  • დაბადების თარიღი
  • 25-02-1946

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 08-02-1994)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი " 11 ოქტომბერი"
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

კომისია

  • arrow
    ხელისუფლებისა და მმართველობის ცენტრალურ და ადგილობრივ ორგანოთა რეფორმების კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)
  • arrow
    თავდაცვისა და ეროვნული უშიშროების კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)
  • arrow
    თავდაცვის ფონდის საკონტროლო დროებითი კომისია - კომისიის წევრი (10-12-1992 - 25-11-1995)