ანზორ კილაძე ანზორ კილაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 07-05-1936

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 26-01-1993)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ლანჩხუთი

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია "ნეიტრალები" - ფრაქციის წევრი (31-03-1993 - 25-11-1995)