გელა გოდერძიშვილი გელა გოდერძიშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 01-01-1954

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • საგარეჯო

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ზოოტექნიკურ-სავეტერინარო სასწავლო კვლევითი ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • ვეტერინარია

სამუშაო გამოცდილება

  • საგარეჯოს ვეტსანიტარული რაზმის უფროსი (1988 - 1991)
  • საგარეჯოს მომთაბარე ვეტუბნის გამგე (1981 - 1983)
  • პატარქველის მეცხვარეობის მეურნეობის მთავარი ვეტექიმი (1980 - 1981)
  • გარეჯის მეცხოველეობის კომპლექსის უფროსი ვეტექიმი (1978 - 1980)
  • ქვემოსამგორის სარწყავი სამმართველოს მუშა (1971 - 1972)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია " ტრადიციონალისტები - კონსერვატორები" - ფრაქციის წევრი (27-03-1995 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    აგრარული კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)