თეიმურაზ ცერცვაძე თეიმურაზ ცერცვაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 02-07-1971

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (09-11-2004 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ზესტაფონი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • აკადემიკოს პაატა გუგუშვილის სახელობის საქართველოს ეკონომიკურ-ჰუმანიტარული ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • სამართალმცოდნეობა
  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ეკონომიკა და მართვა მანქანათმშენებლობაში

სამუშაო გამოცდილება

  • ზესტაფონის რ-ის გამგებლის პირველი მოადგილე, გამგებლის მოვალეობის შემსრულებელი (2003 - 2004)
  • საქართველოს საგადასახადო დეპარტამენტის გან-ის უფროსი (2002 - 2003)
  • ზესტაფონის რ-ის საგადასახადო ინსპექციის უფროსი (2001 - 2002)
  • საქართველოს საგადასახადო დეპარტამენტის ისნსპექტორი, სამმართველოს უფროსის მოადგილე, სამმართველოს უფროსი, გან-ის უფროსი (1998 - 2001)
  • ზესტაფონის რ-ის საგადასახადო იბსპექციის ინსპექტორი, გან-ის უფროსი (1993 - 1998)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „მაჟორიტარები“ - ფრაქციის წევრი (15-11-2004 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (02-02-2005 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ისრაელის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    იტალიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    ჩინეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)