ზურაბ ნასარაია ზურაბ ნასარაია
  • დაბადების თარიღი
  • 19-10-1973

საქართველოს V მოწვევის პარლამენტი (18-06-2002 - 22-04-2004)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საქართველოს მოქალაქეთა კავშირი
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • მანქანათმშენებელი მრეწველობის ეკონომიკა და მართვა

სამუშაო გამოცდილება

  • ფოთის ადგილობრივი მმართველობის აპარატის უფროსი (1999 - 2002)
  • ფოთის მერიის კანცელარიის უფროსი (1998 - 1999)
  • სააქციო საზოგადოება „ფოთის გემთსაშენის“ სამეთვალყურეო საბჭოს თავმჯდომარე (1997 - 1998)
  • ფოთის ადგილობრივი მმართველობის ერთიანი ეკონომიკური პოლიტიკის სამმართველოს უფროსი (1997)
  • ფოთის მერიის ეკონომიკური რეფორმების ცენტრის თავმჯდომარის მოადგილე (1996 - 1997)
  • მალთაყვის მუნიციპალური ტერიტორიის კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე (1995 - 1996)
  • ფოთის მერიის უფროისი სპეციალისტი (1993 - 1995)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ალიანსი ახალი საქართველოსთვის“ - ფრაქციის წევრი (10-04-2003 - 22-04-2004)

კომიტეტი

  • arrow
    საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (04-07-2002 - 22-04-2004)
  • arrow
    გადასახადებისა და შემოსავლების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (04-07-2002 - 22-04-2004)

კომისია

  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის კორუფციასთან ბრძოლის დროებითი საგამოძიებო კომისიის შექმნის შესახებ - კომისიის წევრი (06-12-2002 - 22-04-2004)