ბადრი ნაკაშიძე ბადრი ნაკაშიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 03-04-1964

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ბათუმი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • მოსკოვის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • სამართალმცოდნეობა

სამუშაო გამოცდილება

  • აჭარის არ უზენაესი საბჭოს იურიდიული კომისიის თავმჯდომარე (1991 - 1992)
  • აჭარის არ პროკურატურის პროკურორი, უფროსი პროკურორი (1990 - 1991)
  • ბათუმის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მასწავლებელი, უფროსი მასწავლებელი, დოცენტი (1988 - 1990)
  • მოსკოვის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ასპირანტი (1985 - 1988)

კომისია

  • arrow
    იურიდიული კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    საქართველოს პარლამენტისა და რუსეთის ფედერაციული რესპუბლიკის უზენაეს საბჭოს შორის თანამშრომლობის სელშემწყობი საპარლამენტო ჯგუფი - ჯგუფის წევრი (17-03-1993 - 25-11-1995)