ლევან მამალაძე ლევან მამალაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 17-01-1968

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საქართველოს მწვანეთა პარტია
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ზოო-ვეტერინარული სასწავლო კვლევითი ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • ზოოინჟინერია

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს ზოოვეტერინარული ინსტიტუტის მეცხოველეობის კათედრის მეცნიერ თანამშრომელი (1991 - )
  • საქართველოს კურორტის სამშენებლო სამმართველო (1984 - 1985)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია "მწვანეები" - ფრაქციის წევრი (31-03-1993 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    საქართველოს ეროვნული ბანკის კრედიტების გაცემის მიზანშეწონილობის შემსწავლელი პარლამენტის საგამომძიებლო კომისია - კომისიის წევრი (10-06-1993 - 25-11-1995)
  • arrow
    სახელმწიფო საკონსტიტუციო კომისია - კომისიის წევრი (23-03-1993 - 25-11-1995)
  • arrow
    მართლწესრიგისა და კანონიერების დაცვის კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)
  • arrow
    გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)