დავით კირვალიძე დავით კირვალიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 28-06-1967

საქართველოს V მოწვევის პარლამენტი (20-11-1999 - 27-06-2000)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საქართველოს მოქალაქეთა კავშირი
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს სასოფლო-სამეურნეო ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • აგროქიმია და ნიადაგმცოდნეობა

სამუშაო გამოცდილება

  • დოცენტის მოვალეობის შემსრულებელი, ნიადაგმცოდნეობის კათედრა, საქართველოს სახელმწიფო აგრარული უნივერსიტეტი (1997 - 1999)
  • ასისტენტი, ნიადაგმცოდნეობის კათედრა, საქართველოს სახელმწიფო აგრარული უნივერსიტეტი (1996 - 1997)
  • საქართველოს პარლამენტის აპარატის ექსპერტ-კონსულტანტი (1996)
  • ადმინისტრაციის საქმეთა მმართველი, კომპანია „ჰანვა-ჯორჯია ჯსკ“ (1996)
  • ასისტენტი, ნიადაგმცოდნეობის კათედრა, საქართველოს სახელმწიფო აგრარული უნივერსიტეტი (1994 - 1996)
  • უფროსი ლაბორანტი, ნიადაგმცოდნეობის კათედრა, საქართველოს სახელმწიფო აგრარული უნივერსიტეტი (1990 - 1994)
  • ნიადაგმცოდნეობის კათედრა, საქართველოს სახელმწიფო აგრარული უნივერსიტეტი. (1990)
  • სერჟანტი, საბჭოთა არმია (1986 - 1987)
  • სტუდენტი, საქართველოს სასოფლო სამეურნეო ინსტიტუტი (1984 - 1989)

აკადემიური ხარისხი

  • აკადემიური ხარისხი
  • სოფლის მეურნეობის მეცნიერებათა კანდიდატი

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „საქართველოს მოქალაქეთა კავშირი“ - ფრაქციის წევრი (20-11-1999 - 27-06-2000)

კომიტეტი

  • arrow
    აგრარულ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის თავმჯდომარე (25-11-1999 - 27-06-2000)