ნოდარ გიორგაძე ნოდარ გიორგაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 15-10-1952

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 14-09-1993)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი "ერთობა"
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია "ეროვნული დემოკრატები" - ფრაქციის თავმჯდომარე (30-04-1993 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    თავდაცვისა და ეროვნული უშიშროების კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)