გიორგი ხიდეშელი გიორგი ხიდეშელი
  • დაბადების თარიღი
  • 04-09-1963

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (08-07-1993 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ლაგოდეხი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს პოლიტექნიკური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • სამრეწველო და სამოქალაქო მშენებლობა

სამუშაო გამოცდილება

  • ტურისტულ-სპორტული კავშირი ჩანჩქერის გამგეობის თავმჯდომარე (1992 - 1993)
  • თბილისის 66-ე საბინაო-საექსპლუატაციო უბნის ოსტატი (1987 - 1989)
  • საქართველოს ნავთობის კომპლექსური სამეცნიერო კვლევითი და საპროექტო განყოფილების ტექნიკოსი (1980 - 1981)

კომისია

  • arrow
    იურიდიული კომისია - კომისიის წევრი (03-05-1995 - 25-11-1995)