კახა სუთიძე კახა სუთიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 27-01-1961

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (29-02-2008 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • გეოლოგიური აგეგმვა, ძებნა და ძიება

სამუშაო გამოცდილება

  • დიდუბე-ჩუღურეთის რ-ის გამგეობის კეთილმოწყობის გან-ის უფროსი სპეციალისტი (2004 - 2005)
  • სსბ სსგ „საქზღვისნაპირდაცვის“, მუშა, ტექნიკოსი, უფროსი ტექნიკოსი, ტექნიკოს-გეოლოგი (1982 - 1991)
  • „საქგიპროკომუნმშენპროექტის“ გეოლოგიისა და ჰიდროგეოლოგიის გან-ის მე-3 თანრიგის მუშა, ტექნიკოსი (1977 - 1982)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (04-03-2008 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (25-03-2008 - 07-06-2008)