ვაჟა ხაჭაპურიძე ვაჟა ხაჭაპურიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 11-05-1947

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: დემოკრატიული პარტია
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია "დემოკრატები" - ფრაქციის წევრი (16-04-1993 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    ხელისუფლებისა და მმართველობის ცენტრალურ და ადგილობრივ ორგანოთა რეფორმების კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)

სხვა

  • arrow
    ევროპის გაერთიანების კრედიტების ათვისების მდგომარეობის შემსწავლელი ჯგუფი - ჯგუფის წევრი (26-11-1992 - 25-11-1995)