ლია ცინდელიანი ლია ცინდელიანი
  • დაბადების თარიღი
  • 01-09-1963

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • მესტია

კომისია

  • arrow
    სახელმწიფო საკონსტიტუციო კომისია - კომისიის წევრი (23-03-1993 - 25-11-1995)
  • arrow
    იურიდიული კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)