დავით ცივაძე დავით ცივაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 24-04-1960

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ქობულეთი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს პოლიტექნიკური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • სამრეწველო და სამოქალაქო მშენებლობა

სამუშაო გამოცდილება

  • აჭარის სახელმწიფო საავტომობილო ინსპექციის უფროსი (1991 - 1992)
  • კომპარტიის აჭარის საოლქო კომიტეტის ინსტრუქტორი (1989 - 1990)
  • კომკავშირის აჭარის საოლქო კომიტეტის საორგანიზაციო გან-ის გამგე, მეორე მდივანი (1984 - 1989)
  • საქართველოს პოლიტექნიკური ინსტიტუტის კომკავშირის კომიტეტის მდივნის მოადგილე (1983 - 1984)
  • საქართველოს პოლიტექნიკური ინსტიტუტის სპეციალური საკონსტრუქტორო ბიუროს ინჟინერი (1983)
  • სამხედრო შეკრების კურსანტი (1982)

კომისია

  • arrow
    მართლწესრიგისა და კანონიერების დაცვის კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)