გოჩა ჩხაიძე გოჩა ჩხაიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 06-05-1968

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (09-10-2007 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • წყალმომარაგება და წყალარინება

სამუშაო გამოცდილება

  • შპს „თბილისის წყლის“ აუდიტის სამსახურის სპეციალისტი (2007)
  • „თბილწყალკანალის“ ინჟინერი, უფროსის მოადგილე (1991 - 2007)
  • სარემონტო-სამშენებლო სამმართველოს ბრიგადირი (1990 - 1991)
  • სამშენებლო სამმართველოს მებეტონე (1989 - 1990)
  • სამშენებლო ტრესტის მებეტონე (1988 - 1989)
  • საბჭოთა არმიის რიგები (1986 - 1988)
  • პროფესიულ-ტექნიკური სასწავლებლის მოსწავლე (1985 - 1986)
  • თბილქალაქმშენის N1 სამმართველოს მუშა (1985)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (10-10-2007 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (28-11-2007 - 07-06-2008)