გოჩა ქურდაძე გოჩა ქურდაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 17-10-1963

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს სახელმწიფო აგრარული უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ეკონომიკა და მენეჯმენტი

სამუშაო გამოცდილება

  • N35 ხაშურის საოლქო საარჩევლო კომისიის თავმჯდომარე (2003 - 2004)
  • N3 სამშენებლო სამმართველოს მთავარი მექანიკოსი (1996 - 2002)
  • N66 ხიდმშენი სადგურის მექანიკოსი (1990 - 1996)
  • საგზაო-სამშენებლო N293 სადგურის მთავარი მექანიკოსი (1987 - 1990)
  • ცოცხნარის კოლმეურნეობის სატრაქტორო პარკის ბრიგადირი (1985 - 1987)
  • ხიდების და გვირაბების რაზმი N2 მუშა (1980 - 1981)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (26-04-2004 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ესპანეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    იტალიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)