ზურაბ ქველაძე ზურაბ ქველაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 22-09-1953

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (10-06-1993 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საქართველოს მშრომელთა სოციალისტური პარტია
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

ფრაქცია

  • arrow
    თანხმობა - ფრაქციის წევრი (15-09-1993 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    მრეწველობის, მშენებლობის, ენერგეტიკის, ტრანსპორტის, კავშირგაბმულობისა და კომუნალურ მეურნეობის კომისია - კომისიის წევრი (16-12-1993 - 25-11-1995)
  • arrow
    აგრარული კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)