ლალი ფურცელაძე ლალი ფურცელაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 08-06-1968

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (25-09-2007 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ზაქარია ფალიაშვილის სახელობის თბილისის მე-2 სამუსიკო სასწავლებელი
  • სპეციალობა
  • საგუნდო - სადირიჟორო

სამუშაო გამოცდილება

  • შრომის, ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალური უზრუნველყოფის სამინისტროს ვეტერანთა საქმეების დეპარტამენტის თბილისის სამმართველოს მთავარი სპეციალისტი (2004 - 2007)
  • თ.ჩანტლაძის სახ. სატირისა და იუმორის სახელმწიფო თეატრის რეკვიზიტორი, საწყობის გამგე, ტექნიკური რეჟისორი (1993 - 2004)
  • 163-ე საშუალო სკოლის მუსიკის მასწავლებელი (1990 - 1992)
  • მე-2 სამუსიკო სასწავლებლის სტუდენტი (1987 - 1990)
  • N3 მაღაზიის მტვირთავი (1987)
  • რადიო ქარხნის მეტაბელე (1976 - 1977)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (10-10-2007 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (28-11-2007 - 07-06-2008)