გურამ სანადირაძე გურამ სანადირაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 26-09-1946

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (19-04-1994 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი „ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი“
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია " ტრადიციონალისტები - კონსერვატორები" - ფრაქციის წევრი (27-03-1995 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    საგარეო საქმეთა კომისია - კომისიის წევრი (22-02-1995 - 25-11-1995)
  • arrow
    საგარეო საქმეთა კომისია - კომისიის წევრი (22-02-1995 - 25-11-1995)