ვახტანგ მუსელიანი ვახტანგ მუსელიანი
  • დაბადების თარიღი
  • 13-10-1959

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • კრწანისი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • სამართალმცოდნე

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს მკლავჭიდის ფედერაციის პრეზიდენტი, მთავარი მწვრთნელი, მთავარი მსაჯი (1989 - )
  • საქართველოს ეკონომიკისა და სამართლის ინსტიტუტის მეცნიერ თანამშრომელი (1984 - )

კომისია

  • arrow
    სპორტისა და ტურიზმის კომისია - კომისიის თავმჯდომარის მოადგილე (25-12-1992 - 25-11-1995)
  • arrow
    ჯანმრთელობის დაცვის კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)