მიხეილ მანძულაშვილი მიხეილ მანძულაშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 13-06-1949

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ყვარელი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს პოლიტექნიკური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • ნახევარგამტარები და დიელექტრიკები

სამუშაო გამოცდილება

  • სამეცნიერო-საწარმოო გაერთიანება მიონის ინჟინერი, უბნის უფროსი, წარმოების უფროსი, გენერალური დირექტორის მოადგილე (1972 - 1992)
  • ტრესტ წყალმშენის დურგალი (1966 - 1967)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია "მიწათმოქმედი" - ფრაქციის წევრი (18-03-1993 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    იურიდიული კომისია - კომისიის წევრი (02-06-1995 - 25-11-1995)
  • arrow
    აგრარული კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)
  • arrow
    ხელისუფლებისა და მმართველობის ცენტრალურ და ადგილობრივ ორგანოთა რეფორმების კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)