ნუგზარ კობერიძე ნუგზარ კობერიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 10-04-1950

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი "მშვიდობა"
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • პუშკინის სახელობის თბილისის პედაგოგიური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • ქართული ენა, ლიტერატურა და მუსიკა

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს ეკონომიკური აღორძინების კავშირის თავმჯდომარე (1992 - )

კომისია

  • arrow
    ეკონომიკურ საკითხთა კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)