ნონა კენჭუაშვილი-სიხარულიძე ნონა კენჭუაშვილი-სიხარულიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 08-08-1968

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საქართველოს ღვთისშვილთა კავშირი
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქ. სსრ უმაღლესი და საშუალო სპეციალური განათლების სამინისტროს თბილისის სამრეწველო ეკონომიკური ტექნიკუმი
  • სპეციალობა
  • სამართალმცოდნეობისა და აღრიცხვა სოცუზრუნველყოფის სისტემაში

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს ღვთისშვილთა კავშირის პრეზიდენტის მოვალეობის შემსრულებელი (1990 - 1991)
  • სოცუზრუნველყოფის სამინისტროს საერთო განყოფილების მდივან-მემანქანე (1989 - 1991)
  • სოცუზრუნველყოფის სამინისტრო საინფ. ცენტრი ძირითადი საქმიანობის ინსპექტორი (1989)
  • თბილისის სამრეწველო-ეკონომიკური ტექნიკუმის სამართალმცოდნეობა და აღრიცხვა სოცუზრ სისტემაში სპეციალობა (1986 - 1988)

კომისია

  • arrow
    სოციალურ საკითხთა კომისია - კომისიის წევრი (25-11-1992 - 25-11-1995)