ნუგზარი კაკიაშვილი ნუგზარი კაკიაშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 01-01-1954

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 02-03-1993)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ლაგოდეხი

კომისია

  • arrow
    აგრარული კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 02-03-1993)