ნოდარ ვეფხვაძე ნოდარ ვეფხვაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 21-03-1968

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ხარაგაული

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • სამოქალაქო მშენებლობა

სამუშაო გამოცდილება

  • ხარაგაული რ-ნის გამგეობის თავმჯდომარის მრჩეველი (1992)
  • ხარაგაულის რ-ნის განათლების განყოფილება (1990 - 1991)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია "ეროვნული დემოკრატები" - ფრაქციის წევრი (30-04-1993 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    აგრარული კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)
  • arrow
    ხელისუფლებისა და მმართველობის ცენტრალურ და ადგილობრივ ორგანოთა რეფორმების კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)