ფერდინანდ ალექსანიანი ფერდინანდ ალექსანიანი
  • დაბადების თარიღი
  • 22-07-1958

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ახალქალაქი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ერევნის სახალხო-სამეურნეო ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • ეკონომიკა-სტატისტიკა

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია "ნეიტრალები" - ფრაქციის წევრი (31-03-1993 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    აგრარული კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)
  • arrow
    ეკონომიკურ საკითხთა კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)