თეიმურაზ შაშიაშვილი თეიმურაზ შაშიაშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 01-04-1951

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 25-01-1994)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ქუთაისი

(14-11-1990 - 04-11-1992)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საქართველოს კომუნისტური პარტია
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

კომისია

  • arrow
    ეკონომიკურ საკითხთა კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-01-1994)
  • arrow
    თავდაცვის ფონდის საკონტროლო დროებითი კომისია - კომისიის წევრი (10-12-1992 - 25-01-1994)