ნუგზარ კვაჭაძე ნუგზარ კვაჭაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 13-08-1942

საქართველოს III მოწვევის პარლამენტი (04-11-1992 - 08-05-1993)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: სრულიად საქართველოს მერაბ კოსტავას საზოგადოება
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

(14-11-1990 - 04-11-1992)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი „მრგვალი მაგიდა - თავისუფალი საქართველო“
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

კომისია

  • arrow
    გაგრის მოვლენების შემსწავლელი კომისია - კომისიის წევრი (12-01-1993 - 08-05-1993)
  • arrow
    მრეწველობის, მშენებლობის, ენერგეტიკის, ტრანსპორტის, კავშირგაბმულობისა და კომუნალურ მეურნეობის კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 08-05-1993)
  • arrow
    გაგრის მოვლენების შემსწავლელი კომისია - კომისიის წევრი (19-11-1992 - 08-05-1993)
  • arrow
    თავდაცვის, ეროვნული უშიშროებისა და მართლწესრიგის კომისია - კომისიის წევრი (22-11-1990 - 04-11-1992)
  • arrow
    მრეწველობის, ენერგეტიკის, მშენებლობის, ტრანსპორტის და კავშირგაბმულობის კომისია - კომისიის წევრი (22-11-1990 - 04-11-1992)