Nona Mamulashvili Nona Mamulashvili
  • Date of birth
  • 13-03-1977

10th Term of the Parliament of Georgia (11-12-2020 )

  • Member of the Parliament
  • Election block: Block „United National Movement - United Opposition „Strength in Unity“
  • Election form: by Party List

Education

  • Educational institutions
  • Speciality

other

  • arrow
    Staff Office of the Temporary Commission On Territorial Integrity Issues - Staff Member of the Commission (01-04-2013 - 01-08-2013)